Niemcy, ort, 1699

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, ort, 1699

Niemcy, ort, 1699

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:16:20
151222
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, ort, 1699, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 12.28, Schrötter 752

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 244

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł