Niemcy, grosz (Schreckenberger Groschen), bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:16:20
150835
Opis: Niemcy - Saksonia - linia ernestyńska 1486-1547 - Fryderyk III, Jerzy i Jan 1500-1507, grosz (Schreckenberger Groschen), bez daty, Annaberg, odmiana z gwiazdkami po obu stronach monety
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Keilitz 26

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 977

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł