Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 247

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:43:20
150306
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, antoninian, 247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PHILIPPVS AVG; Rw: Tranquillitas stojąca w lewo, trzymająca koziorożca i berło, w lewym polu litera B, TRANQVILLITAS AVGG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.17 g, patyna
Literatura: RIC 9

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 199

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł