Rosja, połtina, 1839 СПБ НГ

Rosja, połtina, 1839 СПБ НГ

Rosja, połtina, 1839 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:46:20
149854
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1839 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładna z blaskiem menniczym
Literatura: Bitkin 243

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 319

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  800 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  480 zł
7)  240 zł