Polska, grosz srebrny, 1778 EB

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:52:40
204785
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz srebrny, 1778 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie złuszczenie blachy, patyna, rzadki
Literatura: Plage 227, Berezowski 4 zł,

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 359

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  270 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  190 zł
12)  180 zł