Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:45:40
149826
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, bez interpunkcji pomiędzy III i D
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD25b-7 (R)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 365

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł