Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:44:40
204771
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka napisu PRV
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD23f-5

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 218

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  90 zł