Polska, 500.000 złotych, 16.11.1993

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:57:40
150018
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 500.000 złotych, 16.11.1993, seria AA 6059829
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po delikatnej konserwacji, bardzo rzadka odmiana dwuliterowa
Literatura: Lucow 1537 (R6), Miłczak 193b

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  640 zł
4)  600 zł
5)  145 zł
6)  120 zł