Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:38:40
149983
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916, jenerał, seria A 6940134
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ugięte w pionie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 251 (R2), Miłczak 1a, Ros. 439.a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 113

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł