Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:36:20
204907
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.G.1, numeracja 30853, widoczny fragment firmowego znaku wodnego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, po niewielkiej konserwacji
Literatura: Lucow 8 (R6), Miłczak A1b

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 439

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł