wydawnictwa polskie, Emeryk Hutten-Czapski - wystawa kolekcji w stulecie śmierci; Muzeum Narodo..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:34:40
150137
Opis: wydawnictwa polskie, Emeryk Hutten-Czapski - wystawa kolekcji w stulecie śmierci; Muzeum Narodowe w Krakowie 1997
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 74 strony formatu ok. B5, ilustracje w tekście, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 405

1)  60 zł