czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 45-46 (3-4/1900)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:30:20
150139
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 45-46 (3-4/1900)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 307

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł