Polska, medal z 1966 roku wykonany w Londynie na tysiąclecie Państwa Polskiego nak..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:26:00
149546
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal z 1966 roku wykonany w Londynie na tysiąclecie Państwa Polskiego nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji; Aw: Orzeł państwowy w koronie, wokoło PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ I RZĄD; Rw: Na tle pejzażu krzyż, od którego rozchodzą się promienie symbolizujące wiarę chrześcijańską i klęczący pod nim wsparty o tarczę ze stylizowanym Orłem Mieszko I, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 966-1966; u dołu sygnatura TK&S i punce srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 64 mm, 97.36 g, delikatna patyna
Literatura: M. J. Brzezicki 44

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1088

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  940 zł
4)  840 zł