Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:09:40
149477
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 483

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  390 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  185 zł