Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-11-2017 18:00
Zakończenie: 07-12-2017 20:39:20
Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:39:20
149585
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa 96-98, denar, 97, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP NERVA CAES AVG P M TR P II COS III P P; Rw: Libertas stojąca w lewo, trzymająca pileus i berło, LIBERTAS PVBLICA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.39 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 31

Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 165