Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:45:00
145311
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., kapliczka / krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.29 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 261

1)  32 zł
2)  30 zł