Bizancjum, pentanummion, 517-518

Rozpoczęcie: 20-11-2017 18:00
Zakończenie: 30-11-2017 21:28:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:28:20
142437
Opis: Bizancjum - Anastazjusz I 491-518, pentanummion, 517-518, Konstantynopol, Popiersie cesarza w prawo, ... ANASTASIVS P P AVC / Litera E, po prawej oficyna B
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 1.96 g, zielona patyna
Literatura: Sear 29

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 114