Bizancjum, pentanummion, 517–518

Rozpoczęcie: 20-11-2017 18:00
Zakończenie: 30-11-2017 21:28:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:28:20
142437
Opis: Bizancjum - Anastazjusz I (491–518), pentanummion, 517–518, Konstantynopol, Popiersie cesarza w prawo, ... ANASTASIVS P P AVC / Litera E, po prawej oficyna B
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 14.2 mm, 1.96 g, zielona patyna
Literatura: Sear 29

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 240