Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 20:35:00
204179
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG 6484864
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony mały fragment w prawym dolnym rogu, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 83

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  200 zł