Polska, asygnacja komisji z dnia 30.08.1790 na kwotę 3000 złotych

Cena wylicytowana: 6 800 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 20:30:20
204679
Opis: Polska - Komisja Skarbu Narodowego, asygnacja komisji z dnia 30.08.1790 na kwotę 3000 złotych, wystawiona przez Poborcę Podatkowego Pana Paprockiego z Lublina, na rzecz generała majora KOŚCIUSZKI, papier kremowy z prążkami i fragmentem firmowego znaku wodnego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: format 203x178 mm, złamane w pionie, dziurka na prawym marginesie, ale pięknie zachowane i bardzo rzadki

Cena końcowa: 6 800 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1956

1)  6 800 zł
2)  6 600 zł
3)  4 000 zł
4)  3 800 zł
5)  3 200 zł
6)  2 500 zł
7)  2 200 zł
8)  1 850 zł
9)  920 zł
10)  760 zł
11)  540 zł
12)  520 zł
13)  500 zł
14)  300 zł