Polska, 5 złotych, 1817 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 22:10:20
148746
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 5 złotych, 1817 IB, Warszawa, ogon Orła krótki
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.33 g, patyna
Literatura: Bitkin 826, Plage 33

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 256

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  180 zł
10)  170 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł