Partia, drachma, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Partia, drachma, bez daty

Partia, drachma, bez daty

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:43:00
148982
Opis: Partia - Dariusz 70 pne, drachma, bez daty, Ekbatana, Aw: Popiersie króla w lewo; Rw: Łucznik siedzący na tronie w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.03 g, patyna
Literatura: Sellwood 36.7

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 222

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  165 zł
4)  160 zł