Partia, drachma, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Partia, drachma, bez daty

Partia, drachma, bez daty

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:42:40
148981
Opis: Partia - Orodes I 80-77 pne, drachma, bez daty, Ekbatana, Aw: Popiersie króla w lewo; Rw: Łucznik siedzący na tronie w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.21 g, zielona patyna
Literatura: Sellwood 31.6

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 320

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  150 zł