Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 20:42:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:42:00
148972
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja, hemiobol, V w. pne, nieznana mennica, Aw: Głowa konia w prawo; Rw: Kwadrat incusum podzielony na cztery części
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.23 g
Literatura: SNG ANS 997, Sear 1309 (podobny)

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 190