Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:40:00
148947
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch VII Euergetes 138-129 pne, tetradrachma, Antiochia ad Orontem, Aw: Głowa Antiocha VII w prawo; Rw: Atena stojąca w lewo, trzymająca włócznię i tarczę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΟΥ, z lewej Nike i monogramy ΔΙ ΔΠ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.48 g, patyna
Literatura: Sear 7092, SC 2061.1n

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 227

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  860 zł
5)  700 zł