Grecja i posthellenistyczne, drachma, III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:37:20
148959
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336-323 pne i następcy, drachma, III w. pne, Aw: Głowa Aleksandra Wielkiego nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający Orła i berło, po prawej ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.03 g, patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 311

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  180 zł
5)  150 zł