Grecja i posthellenistyczne, didrachma, ok. 330-300 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:34:20
148951
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, didrachma, ok. 330-300 pne, Aw: Głowa Demeter trzy-czwarte w prawo; Rw: Kłos zboża, po lewej META, po prawej bucranium (głowa byka) i litera A
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.80 g, ciemna patyna
Literatura: Sear 417, SNG Cop. 1220

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 337

1)  600 zł