Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, ok. 400-338 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:34:00
148966
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Chersonez Taurydzki - Cheronesus, hemidrachma, ok. 400-338 pne, Aw: Popiersie lwa biegnącego w prawo z głową w lewo, Rw: Czteropolowy kwadrat incusum, w polach kulka z monogramem i pszczoła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.24 g, patyna, niecentrycznie wybita
Literatura: Sear 1605 var, SNG Cop. 831-834

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 362

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  170 zł
5)  95 zł