Grecja i posthellenistyczne, didrachma, 320-240 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:33:00
148949
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kampania - Neapol, didrachma, 320-240 pne, Aw: Głowa Artemidy w prawo, po bokach I i A; Rw: Nike lecąca w prawo ponad bykiem kroczącym w prawo, u dołu kulka, w odcinku ΝΕΑΠΟΛΙΤΗΣ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.21 g, ciemna patyna
Literatura: Sear 299

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 690

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  430 zł
4)  420 zł