Siedmiogród, grosz, 1612 NB

Siedmiogród, grosz, 1612 NB

Siedmiogród, grosz, 1612 NB

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:38:20
148544
Opis: Siedmiogród - Gabriel Batory 1608-1613, grosz, 1612 NB, Nagybánya
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna subtelna patyna
Literatura: Resch 166-175

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 435

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  125 zł
8)  95 zł