Śląsk, brakteat, XV w.

Rozpoczęcie: 06-11-2017 18:00
Zakończenie: 16-11-2017 21:42:00
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 21:42:00
148439
Opis: Śląsk - Świdnica- miasto, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.25 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Fbg 358, Kop. 8697 (R1)

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 77