Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:17:40
148395
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926, autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po bokach łukiem STANISŁAW STASZIC; Rw: Napis poziomy PAŚĆ MOŻE I NARÓD WIELKI, ZNISZCZEĆ - TYLKO NIKCZEMNY, u dołu T.N.W. 1926
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 565 (R)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 830

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  290 zł
4)  120 zł