Polska, trojak, 1594

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:30:00
146497
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ciemna patyna
Literatura: Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV114-19

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 116

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  60 zł