Polska, bon na 5 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865)

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 20:32:20
204447
Opis: Polska - pieniądz dominialny - Ostrołęka - Haim Chacek, bon na 5 kopiejek, bez daty (ok. 1860-1865), nieczytelna numeracja
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, porwane, eksteremalnie rzadkie
Literatura: Jabł. 653

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 293

1)  520 zł
2)  500 zł