Polska, 2 złote, 1.05.1925

Polska, 2 złote, 1.05.1925

Polska, 2 złote, 1.05.1925

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 20:44:20
144436
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1.05.1925, seria E 5665648
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: dwukrotnie złamane, po konserwacji
Literatura: Lucow 705 (R3), Miłczak 60

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 269

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  490 zł
7)  430 zł
8)  300 zł