Polska, 5 talarów, 1.12.1810

Polska, 5 talarów, 1.12.1810

Polska, 5 talarów, 1.12.1810

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 20:31:20
144103
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 5 talarów, 1.12.1810, podpis komisarza Badeni, litera C, numeracja 2309, ze stemplem Komisji Likwidacyjnej na stronie odwrotnej
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naddarcia i ubytki papieru, w opakowaniu firmy PCGS z oceną Fine 12, rzadkie
Literatura: Lucow 69 (R6), Miłczak A14ba

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 591

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 400 zł
4)  1 900 zł
5)  1 850 zł
6)  1 800 zł