Polska, trojak, 1600
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 500 zł
140982
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Kraków, z SIGISM na awersie |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładny egzemplarz |
Iger K.00.1.a (R1) |
Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 371
1) 500 zł
2) 500 zł
3) 420 zł
4) 410 zł
5) 400 zł
6) 380 zł
7) 250 zł
min |