wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy or..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:33:00
142797
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; reedycja PTA z 1970 r.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 30 stron z katalogiem oraz tablice z ponad 150 ilustracjami monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 450

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  26 zł
6)  22 zł
7)  20 zł
8)  18 zł