wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom III: Lesław Morawiecki - Mennictwo celt..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:31:00
141765
Opis: wydawnictwa polskie, Zarys mennictwa Europejskiego, tom III: Lesław Morawiecki - Mennictwo celtyckie; Kraków 1986
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, ok. 300 stron maszynopisu z rusynkami monet, pięknie zachowane

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 799

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł
4)  18 zł