Niemcy, 2 marki, 1907 F

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 2 marki, 1907 F

Niemcy, 2 marki, 1907 F

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:42:00
141377
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm II 1891-1918, 2 marki, 1907 F, Stuttgart
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa, nierówna patyna
Literatura: AKS 145, Jaeger 174

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 141

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł