Niemcy, 3 marki, 1911 D

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1911 D

Niemcy, 3 marki, 1911 D

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:40:00
141371
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 3 marki, 1911 D, Monachium
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 206, Jaeger 49

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 138

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł