Polska, trojak, 1596

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:38:00
140913
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Poznań, u dołu rewersu kwiatek trójlistny i skrócona data, głowa wąska ze średnią koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.96.8.e

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 283

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł