Polska, trojak, 1585

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:31:40
140813
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1585, Olkusz, G-H przy Orle i Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Iger O.85.2.c (R1)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 839

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  185 zł