Węgry, 6 krajcarów, 1676

Węgry, 6 krajcarów, 1676

Węgry, 6 krajcarów, 1676

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:46:20
139824
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1676, Bratysława
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie
Literatura: Herinek 1269

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 541

1)  175 zł
2)  170 zł