Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB

Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB

Węgry, 6 krajcarów, 1673 KB

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:46:00
139823
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1673 KB, Krzemnica
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1247

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 380

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  110 zł