Niemcy, 3 krajcary, 1619

Niemcy, 3 krajcary, 1619

Niemcy, 3 krajcary, 1619

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 22:39:20
139819
Opis: Niemcy - Solms-Lich - Ernest II 1602-1619, 3 krajcary, 1619
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, patyna
Literatura: Saurma 2350 - podobny ale 1619 zamiast 1618 roku

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 132

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł