wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und M..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 27-04-2017 20:36:40
139929
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preusßen, Livland und Mergentheim, deren weltliche Nachfolger die Herzogtümer; Preussen, Livlend und Kurland sowie die Gepräge der baltischen Geistlichkeit; Köln 1995
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: ok. 350 str. z ilustracjami w tekście, format A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 666

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  36 zł
6)  26 zł
7)  22 zł
8)  18 zł