pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Rozpoczęcie: 10-04-2017 18:00
Zakończenie: 20-04-2017 20:30 ÷ 21:50
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, denar, 1024-1039
Niemcy, denar, 1024-1039
139307
III-

125 zł

szac. 120 zł

166 wyświetleń

5 zakończona
Polska, ort, 1622
Polska, ort, 1622
139331
na awersie PRVS M

220 zł

szac. 200 zł

534 wyświetleń

5 zakończona
Polska, złotówka (tymf), 1664
Polska, złotówka (tymf), 1664
139332
III/III+

130 zł

szac. 120 zł

447 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 złotych, 1930
Polska, 5 złotych, 1930
139333
Sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego

820 zł

szac. 800 zł

353 wyświetleń

10 zakończona
Niemcy, talar, 1764 IFôF
Niemcy, talar, 1764 IFôF
139382
bez sygnatury na odcięciu szyi

380 zł

szac. 300 zł

596 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 10 (kopiejek), koniec XIX w.
139383

230 zł

szac. 80 zł

346 wyświetleń

8 zakończona
Polska, trojak, 1589
Polska, trojak, 1589
139384

290 zł

szac. 200 zł

144 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1591
Polska, trojak, 1591
139385
III/III+

290 zł

szac. 250 zł

265 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1591
Polska, trojak, 1591
139386
herb Lewart w prostej tarczy

250 zł

szac. 250 zł

176 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
139387
III/III+

175 zł

szac. 150 zł

200 wyświetleń

4 zakończona