Polska, grosz, 1626

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, grosz, 1626

Polska, grosz, 1626

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:31:00
139655
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, grosz, 1626, Gdańsk, końcówka na awersie PR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 150.III.a, Kop. 7476 (R)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 283

1)  75 zł