Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 13-04-2017 21:34:00
139229
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, u dołu rewersu herb Chalecki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger V.95.1.a, Ivanauskas'13 5SV40-19

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 161

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł