Rosja, rubel, 1896/★
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:03:30
zakończona
Rosja, rubel, 1896/★
Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:03:30
Numer: |
109020
|
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1896/★, Paryż |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 193, Kazakov 33 |
Aukcja
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 259
— Oferty —
02-10-2014 21:10:54 przez: 009323
1) 110 zł
02-10-2014 21:27:56 przez: 009256
2) 105 zł
02-10-2014 19:05:21 przez: 009307
3) 95 zł
02-10-2014 12:10:55 przez: 009142
4) 90 zł
30-09-2014 21:51:10 przez: 009261
5) 80 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |